Venice Vacation

  • Wi-Fi
  • Klimatizace
  • Domácí zvířata nejsou povolena

70 m² apartmán Venice Vacation zahrnuje 2 ložnic a může ubytovat až 5 lidí.

Hostům nabízíme 1 koupelen.

Apartmán Venice Vacation zahrnuje kuchyni.

Je situován 2 km od Parco Piraghetto a 10 minut jízdy od Centro Storico di Venezia. Hosté si vychutnají italskou kuchyni Osteria al Diplomatico, která je asi 350 metrů daleko. Hosté se snadno dostanou do apartmánu Venice Vacation z letiště Letiste Benatky - Marco Polo, které je vzdálené 5 km.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Venice Vacation
Holiday Home Venice
Cena pouze pro mobilní zařízení

Holiday Home Venice

4.7
Důstojně 15 recenzí
42 m od ubytování
USD 198 USD 178
za noc
Da Ion
Cena pouze pro mobilní zařízení

Da Ion

9.9
Skvělý 16 recenzí
280 m od ubytování
USD 197 USD 177
za noc
Casa Serena
Cena pouze pro mobilní zařízení

Casa Serena

9.0
Výjimečný 6 recenzí
767 m od ubytování
USD 189 USD 170
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Kyvadlová doprava

    • Doprava na letiště (za poplatek)

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:00
    Odhlášení: od 05:00 do 10:00
    Číslo licenceIT027042B4JXFSKQFJ
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Venice Vacation umístěn?
      Apartmán Venice Vacation se nachází v blízkosti Chiesa dei Santi Francesco e Chiara d'Assisi.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Venice Vacation apartmán?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán Venice Vacation apartmán patří Piazza Ferretto, což se nachází 25 minut chůze.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Venice Vacation?
      Noční pobyt v apartmán Venice Vacation bude stát 112 €.
    • Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Pizzeria Al Giardinetto a EtaBeta, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Venice Vacation

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít